Siyaset

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli siyaset haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Siyaset Haberleri

Başkan Öztürk, istifa haberlerini yalanladı

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk, görevinden istifa edeceği yönündeki haberleri sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla yalanladı.

BBP'li Akan ve yönetimi, Başkan Özcan'ı ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi Nazilli İlçe Başkanlığına atanan Murat Akan ve yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

CHP'li Bülbül'den kestane için komisyon talebi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, kestanenin bu yıl rekolte kaybına uğradığını ve pazar fiyatının arttığını dile getirdi. Bülbül, rekolte düşüklüğünün sebeplerinin araştırılması, üreticilerin neden olarak gösterdiği kuraklık ve dal kanseri hastalığı için çözüm yolları geliştirilebilmesi amacıyla komisyon kurulmasını talep etti.

İYİ Parti büyük bir coşkuyla 4’üncü yıl dönümünü kutladı

İYİ Parti’nin 4’üncü kuruluş yıl dönümü, Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde kutlandı.

Alptekin, "Vücutlarını kuma gömer, orada saklanırlar"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, doların 9 liranın üstünü görmesinden sonra yaptığı AK Parti’yi eleştirel açıklamasında, “Böyle durumlarda genelde bunlar hep kumda tuttukları kafalarıyla yetinmez, bütün vücutlarını kuma gömer, orada saklanırlar” dedi.

Nazilli İYİ Parti’den transfer atağı

Nazilli Belediye Başkanı İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ın ardından İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk de partisine yeni isimler kazandırmak için çalışmalarına hız verdi. Göreve geldiği günden bu yana yüzlerce yeni üyeyi partisine kazandıran Öztürk’ün Gelecek Partisi eski ilçe başkanı ile bir araya gelmesi transfer söylemlerine neden oldu.

Kırca, “Nazilli için birlik olalım”

Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Vahap Kırca, Nazilli’nin il olması gerektiğini söyledi. Nazilli’nin 84 yıldır il olmak için beklendiğini belirten Kırca, “Nazilli için sesimizi gür çıkaralım, birlik olalım. Nazilli’yi seven herkes taşın altına elini sokmalı” dedi.

Başkan Cihat Öztürk: “Veli ve öğrenciler çözüm bekliyor”

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk, Nazilli’de okullarda eğitim gören öğrencilerin velilerinin okullarla ilgili şikayetlerine dikkat çekmek için yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Gelecek Partisi Nazilli İlçe Başkanı belli oldu

Gelecek Partisi Nazilli İlçe Başkanlığına Aydın Özsepet getirildi.

Kılıçdaroğlu, Başkan Erden'i tebrik etti

İstanbul’da gerçekleşen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenipazar Belediyesi standını ziyaret ederek Başkan Yüsran Erden’i tebrik etti.

CHP'li Çankır'dan memurları sevindirecek açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Aydın İl Başkanı yaptığı basın toplantısında, CHP iktidarında memurların 3600 Ek gösterge talebini derhal hayata geçireceklerini belirtti.

TDP Karacasu İlçe Başkanı 'Demir' oldu

Türkiye Değişim Partisi (TDP) tarafından, Karacasu İlçe Başkanlığı’na Hasan Demir atandı.

Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı ‘Kırca’ oldu

Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Musa Muça’nın istifasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna, Vahap Kırca oturdu.

"Adil bir eğitim sistemini inşa edeceğiz"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, çocukların eğitimi için hazır olduklarını belirterek, “Hiçbir ailenin çocuklarının geleceğinden endişe duymadığı, öğretmenlerin güvenle yeni nesilleri yetiştirdiği eşit ve adil bir eğitim sistemini inşa edeceğiz. Geleceğimizi karanlıktan kurtaracağız.” dedi.

Adil bir eğitim sistemini inşa edeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, çocukların eğitimi için hazır olduklarını belirterek, “Hiçbir ailenin çocuklarının geleceğinden endişe duymadığı, öğretmenlerin güvenle yeni nesilleri yetiştirdiği eşit ve adil bir eğitim sistemini inşa edeceğiz. Geleceğimizi karanlıktan kurtaracağız.” dedi.

CHP’li Ulusan’dan iktidara eleştiri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semra Uysal Ulusan, iktidar partisinin Nazilli’ye hiçbir faydasının olmadığını savundu.

Bülbül, Bozdoğan'da üreticilerle ve vatandaşlarla bir araya geldi

CHP Aydın Milletvekili ve YDK Üyesi Süleyman Bülbül, Bozdoğan pazarında esnaf ziyareti gerçekleştirip vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Yavuz, Nazilli’de gençlerle buluştu

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Nazilli’de gençlerle kahvaltıda buluştu. AK Parti’li Yavuz, Hangar Cafe Restoran’da düzenlenen programda AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile Nazilli Ülkü Ocakları’na bağlı gençlerle bir araya geldi.

Depboylu, Siyasi Etik Kurulu Toplantısı'na katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın eski Milletvekili Deniz Depboylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında gerçekleştirilen Siyasi Etik Kurulu’nun ilk toplantısına katıldı.

Toplam 400 haber.