Siyaset

'İYİ Parti, Aydın'da seçime hazır' 'İYİ Parti, Aydın'da seçime hazır'
Yavuz: 'Başkaları konuşur, AK Parti yapar' Yavuz: 'Başkaları konuşur, AK Parti yapar'
AK Partili Yavuz, 'Sizi daha çok rahatsız edeceğiz' AK Partili Yavuz, 'Sizi daha çok rahatsız edeceğiz'
AK Partili Özmen, Yenipazar'da esnaf ve vatandaşlarla buluştu AK Partili Özmen, Yenipazar'da esnaf ve vatandaşlarla buluştu
Nazilli Belediye Meclisi'nde 'ihale' gerginliği Nazilli Belediye Meclisi’nde ‘ihale’ gerginliği
AK Partili Yavuz'dan muhalif belediyelere destek mesajı AK Partili Yavuz’dan muhalif belediyelere destek mesajı
Demirci, Akşener'i Aydın'a davet etti Demirci, Akşener'i Aydın'a davet etti
Yavuz: 'Aydın'ın ekonomik bir kalkışmaya ihtiyacı var' Yavuz: 'Aydın'ın ekonomik bir kalkışmaya ihtiyacı var'
Çankır'dan Kaftancıoğlu'na ziyaret Çankır'dan Kaftancıoğlu'na ziyaret
CHP'li Bülbül, 'BM kararlarını uygulayın' CHP’li Bülbül, 'BM kararlarını uygulayın'
Karacasu Belediyesi'nde 5 maddeden 3'ü satış Karacasu Belediyesi'nde 5 maddeden 3'ü satış
'28 Şubat sürecini dün de bugün de unutmadık, unutturmayacağız' '28 Şubat sürecini dün de bugün de unutmadık, unutturmayacağız'
Savaş: '28 Şubat'ı asla unutmayacağız' Savaş: '28 Şubat’ı asla unutmayacağız'
Yavuz, 'Birileri için hayal olan projeyi daha hayata geçirdik' Yavuz, 'Birileri için hayal olan projeyi daha hayata geçirdik'
CHP'li Bülbül: 'İntiharlar artarken hükümet sessiz' CHP'li Bülbül: 'İntiharlar artarken hükümet sessiz'
AK Partili Yavuz'dan CHP'li Tanrıkulu'na sert cevap: 'Yürü git kendi bahçende oyna' AK Partili Yavuz'dan CHP'li Tanrıkulu'na sert cevap: 'Yürü git kendi bahçende oyna'
AK gençlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a doğum günü kutlaması AK gençlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü kutlaması
İYİ Parti'li kadınlar sahaya iniyor İYİ Parti'li kadınlar sahaya iniyor
Savaş ve Erim, sağlık yatırımları için Bakan Koca'ya teşekkür etti Savaş ve Erim, sağlık yatırımları için Bakan Koca’ya teşekkür etti
CHP'li Bülbül: 'Kanada soykırım dedi, Türkiye'yi yönetenler hala sessiz kalıyor' CHP’li Bülbül: 'Kanada soykırım dedi, Türkiye’yi yönetenler hala sessiz kalıyor'
Siyaset Haberleri

'İYİ Parti, Aydın'da seçime hazır'

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci ve yönetimi, 17 ilçe başkanı ile birlikte 'seçime hazırız' mesajı verdi.

Yavuz: 'Başkaları konuşur, AK Parti yapar'

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Karpuzlu’da Devlet Su İşleri (DSİ) yatırımlarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Başkaları konuşur, AK Parti yapar” dedi. 

AK Partili Yavuz, 'Sizi daha çok rahatsız edeceğiz'

AK Parti Aydın Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Metin Yavuz, Amerika’da reklam panolarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde ilanların yer almasına sert tepki gösterdi. Türkiye olarak güçlü adımlarla ilerlediklerini ifade eden AK Partili Yavuz, “Sizi daha çok rahatsız edeceğiz. Siz kininizde boğulun” dedi. 

AK Partili Özmen, Yenipazar'da esnaf ve vatandaşlarla buluştu

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Yenipazar’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ile vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen AK Partili Özmen, desteklerinden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti. 

Nazilli Belediye Meclisi’nde ‘ihale’ gerginliği

Nazilli Belediye Meclisi’nin Mart Ayı Toplantısı, Başkan Kürşat Engin Özcan’ın yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantının sonunda gündem dışı olarak taş ihalesi sorusu yöneltilirken, iddialara Fen İşleri Müdürü Çağatay Çimen ve Başkan Kürşat Engin Özcan yanıt verdi.     

AK Partili Yavuz’dan muhalif belediyelere destek mesajı

Nazilli’ye bir dizi ziyaret için gelen AK Parti Aydın Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Metin Yavuz, AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı’na yaptığı ziyarette önemli açıklamalarda bulundu. Yerel gündemi ve ekonomiyi değerlendiren AK Partili Metin Yavuz, Nazilli Belediyesi’nin yürüttüğü NAZKOOP projesinin takipçisi olacağının mesajını verdi.

Demirci, Akşener'i Aydın'a davet etti

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci, yeni parti binasının açılışına Genel Başkanı Meral Akşener'i de davet etti. 

Yavuz: 'Aydın'ın ekonomik bir kalkışmaya ihtiyacı var'

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Nazilli’de bir takım ziyaretlerde bulundu. Yavuz, ziyaretlerine Nazilli Pamuk Araştırma Enstitüsü’nden başladı. Yavuz daha sonra, AK Parti İlçe Başkanlığı, KOSGEB’in destek verdiği girişimciler ile Nazilli Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi. 

Çankır'dan Kaftancıoğlu'na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, partisinin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile bir araya geldi.

CHP’li Bülbül, 'BM kararlarını uygulayın'

CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi Keyfi Tutukluluk Çalışma Grubu’nun müebbet hapis cezası alan askeri öğrencilerin derhal tahliye edilmesi gerektiği yönündeki görüşünü hatırlatarak, “BM kararları uygulanmalı” dedi.

Karacasu Belediyesi'nde 5 maddeden 3'ü satış

Aydın'ın Karacasu ilçesinde Mart ayı Belediye Meclis toplantısı gündem maddeleri belediye askı panosunda açıklandı. 

'28 Şubat sürecini dün de bugün de unutmadık, unutturmayacağız'

28 Şubat postmodern darbesi ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Aydın Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Metin Yavuz, “28 Şubat sürecini dün de bugün de unutmadık, unutturmayacağız.” dedi. 

Savaş: '28 Şubat’ı asla unutmayacağız'

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Türk demokrasi tarihinin kara lekesi 28 Şubat’ın üzerinden 24 yıl geçmesine rağmen hafızalarda tazeliğini koruduğunu söyledi. 

Yavuz, 'Birileri için hayal olan projeyi daha hayata geçirdik'

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Yenipazar ilçesinde Menderes Nehri üzerine yeni bir köprü yapımını için Ulaştırma Bakanlığı ile Karayolları Genel Müdürlüğü nezdinde yaptıkları çalışmaların meyvesini aldıklarını belirtti. Yavuz, “Birileri için hayal olan bir projeyi daha hayata geçirdik” dedi. 

CHP'li Bülbül: 'İntiharlar artarken hükümet sessiz'

CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, intihar vakalarını Meclis gündemine taşıdı. Bülbül, “Konuyla ilgili Meclis’te komisyon kurulması talebi iktidar tarafından reddedilmişti. Daha önce verdiğimiz önergelerimiz yanıtsız kaldı. İktidar bu durumu ciddiye almalı ve ivedilikle harekete geçmelidir.” dedi. 

AK Partili Yavuz'dan CHP'li Tanrıkulu'na sert cevap: 'Yürü git kendi bahçende oyna'

HDP’li vekillerin dokunulmazlıklarını kaldırılmasıyla ilgili meclise gelen fezlekelerle hakkında açıklamalarda bulunan CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’na, AK Parti Aydın Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Metin Yavuz, çok sert tepki gösterdi.

AK gençlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü kutlaması

AK Parti Efeler İlçe Gençlik Kolları, 67 yaşına giren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü hazırladıkları videoyla kutladı.  

İYİ Parti'li kadınlar sahaya iniyor

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk’ün katılımıyla, Kadın Politikaları Başkanı Gonca Yelkovan önderliğinde yapılan toplantıda, Kadın Kolları A Takımı kadrosu belirlendi.

Savaş ve Erim, sağlık yatırımları için Bakan Koca’ya teşekkür etti

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve Bekir Kuvvet Erim, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya Aydın’a yapılan yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Çine ve Koçarlı’ya hastane yapacaklarını ifade eden AK Partili Savaş, Aydın’a her alanda önemli yatırımlar kazandırmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 

Toplam 146 haber.