Siyaset

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli siyaset haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Siyaset Haberleri

CHP Nazilli İşçi Komisyonu projelerini tanıttı

CHP Nazilli İşçi Komisyonu, emeğin ve emekçinin çıkarlarını korumaya yönelik çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Bir projeyi daha hayata geçiren komisyon, faaliyetleriyle partililerin büyük beğenisini topluyor.

Başkan Eser’den algıcılara tepki

Büyük Birlik Parti (BBP) İlçe Başkanı Emin Eser, son günlerde sosyal medya üzerinden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici için algı oluşturmaya çalışanlara tepki gösterdi.

İYİ Parti listesini genel merkeze sundu

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz ve partililer Ankara'da Teşkilat Başkanı Koray Aydın'a yönetim listesini sundu.

'Kimin yalan söylediğini merak ediyorlarsa kapalı kapılar ardından çıkacaklar'

Germencik’te gerçekleşen Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi ocak ayı toplantısında, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Bülent Sayar’ın, “Genel başkanınız yalan söylüyor” demesi tansiyonu yükseltti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) PM Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’dan, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Bülent Sayar’a cevap gecikmedi.

AK Parti’de Cumhurbaşkanı hareketliliği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın’ı ziyareti öncesinde AK Parti İl Başkanlığı’nda koordinasyon toplantısı yapıldı.

CHP'li Tezcan'dan Dağyeni'ye destek

Aydın'ın Germencik ilçesine bağlı Dağyeni Mahallesi'nde gerçekleştirilen sondaj çalışmalarına karşı çıkan vatandaşları, CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ziyaret etti. Tezcan'ı karşılayan vatandaşlar, "Zeytinimiz, incirimiz, yağımız altındır, biz başka altın istemiyoruz" dedi.

Nazilli’de ittifak ortakları bir araya geldi

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Nazilli’de MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Avukat Güner, İYİ Parti ailesine katıldı

Aydın Barosu Avukat Hakları Merkezi Başkanı Efe Güner, İYİ Parti Nazilli Teşkilatına üye oldu.

Memleket Partisi’nde Kalınomuz depremi

Memleket Partisi üyesi Av. Barkan Kalınomuz, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Alptekin, "CHP milletten başka kimseden talimat almaz"

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un Millet İttifakı adayını çok merak ettiğini ifade ederek, “Millet İttifakı’nın adayını millet belirleyecek, millet temsilcileri belirleyecek, sen hiç canını sıkma. Milletine en iyi hizmet verecek kişi adayımız ve cumhurbaşkanımız olacak, sen hiç dert etme” dedi.

Erbil Avcı, yuvasına geri döndü

Aydın'ın Karacasu ilçesinde 19 Şubat 2021 tarihinde AK Parti'den istifa etmesiyle adından söz ettiren Karacasu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Erbil Avcı, henüz bir yıl geçmeden partisine geri döndü.

CHP’li Bülbül, “Türkiye’de 349 vakıf yurdu var”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün cemaat ve vakıflara ait yurtlara ilişkin sorusu yanıtlandı. Buna göre Türkiye’de 49 vakfa ait 349 yurt bulunuyor.

‘Bu ülkeyi güzel günler bekliyor’

Dövizde yaşanan düşüşün ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, biraz sabredeceğiz, 2022 ilk yarısına kadar her şey daha da güzel olacak” dedi.

Başkan Eser partililer bir araya geldi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nazilli İlçe Teşkilatı, Başkan Emin Eser, teşkilat binasında partililerle gündemle ilgili toplantı düzenledi.

“Genel başkanımızın programı henüz netleşmedi”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önümüzdeki ay Aydın’da miting yapmasının henüz netleşmediğini söyledi.

Başkan Gökbaraz'dan ilk açıklama geldi

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz, görevinin ilk gününde partisinin önemli isimleriyle buluştu. Toplantıda birlik ve beraberlik ile ‘iktidara yürüyoruz’ mesajı verildi.

Nazilli İYİ Parti İlçe Başkanı 'Gökbaraz' oldu

Nazilli’de İYİ Parti’de İlçe Başkanlığında Cihat Öztürk istifasıyla boşalan koltuğa Ali Gökbaraz getirildi.

CHP’li Bülbül: “Arazilerin vasfı hangi gerekçeyle değişti?”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün daha önce “tarım arazisi” dediği ve imara izin vermediği arazilerle ilgili arazi vasfının değiştirilmesini Tarım ve Orman Bakanlığına sordu. CHP'li Bülbül, “Bir yıl gibi kısa bir sürede arazilerin vasfı hangi gerekçeyle değişmiştir?” diyerek konuyla ilgili yanıt beklediklerini aktardı.

CHP’li Bülbül, “Özelleştirme İdaresi, emlakçı, pazarlamacı ofisi”

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın Türkiye’nin en büyük emlakçısına dönüştüğünü belirterek, “Her şeyi bitirdiniz şimdi arsaları, tarlaları satıyorsunuz. Bu ülkenin topraklarına, bu ülkenin milletine saygılı olun biraz.” dedi.

Toplam 349 haber.