Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nazilli’de Manifaturacılar “Tosun”un 4’ncü dönemi

Nazili Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası’nda 200 oy alan mevcut Başkan Hüdai Tosun, rakibi Seyfettin Toktaş’ı geride bırakarak 4’ncü döneminde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Akyol güven tazeledi

Nazili Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisat vb. Esnaf Sanatkarlar Odası’nda yaşanan 24’ncü olağan genel kurulunda mevcut başkan Mehmet Akyol 227 oy alarak tekrar seçildi. Seçimde Muzaffer İz 100, Abdurrahman Yarangünü 97, Ümit Dumanoğlu 66 oy alırken Başkan Akyol 2’nci dönem için yetki almış oldu.

Nazilli'de şok gelişme

Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkan adayı Levent Tekin adaylıkta çekildiğini açıkladı.

Alican Erkal hem coştu hem coşturdu

Nazilli Uğura Gazinosu’nda sahne alan sahnelerin fenomen ismi Alican Erkal, hem coştu hem coşturdu. Erkal, şarkılarıyla Nazillililere unutulmaz bir gece yaşattı.

Nazilli Antika Mezatı’nda buluşuyo

Nazilli Antika Sevenler Derneği Başkanı Murat Şimşek ile Nazilli Esnafgücü Arslanlı Spor Kulübü Başkanı Meltem Tuğral arasında imzalanan protokol ile kulüp yararına antika mezatı yapılacağı duyurularak tüm Nazilli halkı davet edildi.

Akdağ çifti bastonlarına kavuştu

Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER) Başkanı Tayfun Yazıcı, Ersun ve Emine Akdağ çiftinin bastonlarını teslim etti.

Bakan Soylu’dan Koçarlı çıkarması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aydın’ın Koçarlı ilçesinde çeşitli incelemelerde bulundu.

Öğrenciler objektifine Yenipazar'ı yerleştirdi

ADÜ Yenipazar MYO tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu.

Arslan, 183 oy farkla tekrar başkan

Nazilli’de Kasaplar ve Lokantacılar Odası Genel Kurul’unda 252 oy alan mevcut Başkan Mahmut Arslan, tekrar seçilerek güven tazeledi. Birol Şenkal 69 oyda kaldı.

İzmir'deki kazanın ateşi Karacasu'ya düştü

İzmir'de meydana gelen kazada hayatını kaybeden Mustafa Ersöz'ün vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Başkan Abak’tan mitinge davet

AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, vatandaşları Aydın’a gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti.

Nazilli'de genel kurulda tansiyon yükseldi

Nazilli Kasaplar ve Lokantacılar Odası Genel Kurulu, gerilimli başladı. Mevcut Başkan Mahmut Arslan ile iki odayı birleştirmek için aday olan Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal arasında tansiyon yükseldi.

Nazilli Belediyesi çalışmalara aralıksız devam ediyor

Nazilli Belediyesi, ekonomik olumsuzluklara rağmen görev ve sorumluluk alanında bulunan tüm noktalara hizmet götürmeye devam ediyor.

"Hedefimiz daha güçlü oda"

Nazilli Fırıncılar Odası Genel Kurulu öncesinde yeniden aday olduğunu açıklayan mevcut Başkan Reşat Oflioğlu, üyelerle kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Oflioğlu, odaya güç vermek için yola çıktıklarını dile getirdi.

Örnek esnaf herkesin takdirini kazandı

Nazilli’de Pirimoğlu Peynircilik'in Sahibi Erkan Pirimoğlu, gelen zamlara rağmen 5 kalem peynir çeşidine zam yapmayınca herkesin takdirini kazandı. Örnek esnaf, 31 Ocak’a kadar fiyatların zamlanmayacağını belirtti.

Buharkent'te 69'uncu tapu devri gerçekleşti

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’un girişimleri sonucu tapu sorununun çözüme kavuşmasıyla Kızıldere Mahallesi sakinleri tapularını almaya devam ediyor. Başkan Erol’un katılımıyla 69’uncu tapu devri Yüksel Civaroğlu’na yapıldı.

Sağlık hizmeti, ayaklarına geldi

Aydın Devlet Hastanesi tarafından Efeler ve Köşk ilçesinde bin 120 hastaya evde sağlık hizmeti veriliyor.

Nazilli Belediyesi kadınların gelişimini destekliyor

Sabancı Vakfı’nın 2022 Yılı Hibe Programı’na katılacak olan Nazilli Güneşin Kadınları Doğal Ürünler Kooperatifi, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Şenkal'dan güçlü oda için destek talebi

Nazilli Kahveciler Odası’nın iki dönemdir Başkanlık görevini başarıyla yürüten Birol Şenkal, Lokantacılar ve Kasaplar Odası'na Adaylığını açıkladı. Nazilli’nin en güçlü odası olmayı hedeflediklerini söyleyen Şenkal: "Oda üyelerimizin desteği ile ilçenin en güçlü ve çalışkan odası olmaya adayız" dedi.

Toplam 1717 haber.