Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Gülşen ailesinin en mutlu günü

Seda ve Osman Gülşen’in biricik oğulları Efe, düzenlenen görkemli sünnet eğlencesi ile erkekliğe ilk adımı attı.

Başkan Yazıcı'dan anlamlı çağrı

Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER) Başkanı Tayfun Yazıcı, engelli araçlarının atıl kalmaması için Nazilli halkına çağrı yaparak, “Kullanılmayan engelli araç ve aparatlarının dernek aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için her türlü desteğe hazırız” dedi.

Doğa Beah Nazilli'de hizmete girdi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde ilk ve tek havuz konseptli restoranı Doğa Beach Restaurant görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Yellice Mahallesi’nde vatandaşların talepleri yerine getiriliyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Yellice Mahallesi’nde vatandaşların aktif olarak kullandığı sosyal alanda yenileme çalışmalarına başladı.

Nazilli’de yüzme kursu açıldı

Nazilli'de Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen yüzme projesi, bu sene de yüzme bilmeyen öğrencilere kapılarını açtı.

Nazilli Belediyesi, Temmuz ayı meclisi toplanıyor

Nazilli Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereğince 2022 yılı Temmuz ayı olağan meclis toplantısı 5 Temmuz 2022 Salı günü saat 15.00’da Nazilli Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda aşağıda yazılı bulunan gündem dahilinde toplanacak.

TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI TOPLANDI

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, üyelerin sorun ve taleplerini hükümete aktardı.

Doğa Beach Nazilli'de hizmete giriyor

Nazilli'ye bağlı İsabeyli Mahallesi’nde yarın görkemli bir açılışla hizmete girecek olan bölgenin ilk ve tek havuz konseptli restoranı Doğa Beach'te hazırlıklar tamamlandı.

Nazilli'de aile hekimleri iş bıraktı

Nazilli’de aile hekimleri 2 günlük iş bırakma eylemine başladı. Perşembe ve cuma günü iş bırakan hekimler, Hürriyet Caddesi üzerindeki aile hekimleri hizmet binası önünde basın açıklaması yaptı.

Pirlibey’de şehitlikler yenilendi

Nazilli Belediyesi ekipleri, Pirlibey Mahallesi’nde şehitlik yenileme çalışmalarını tamamladı.

TÜED, Nazilli'de çelenk koyma töreni düzenledi

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Nazilli Şubesi tarafından 30 Haziran Emekliler Günü münasebetiyle İstasyon Meydanı’nda çelenk koyma programı gerçekleştirildi.

Karadut pazar tezgahlarını renklendirdi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde kurulan, bölgenin en büyük pazarı olarak bilinen Perşembe Pazarı’nda mucize etkisi yaratan karadut, alıcısına ulaşmak için kilosu 20 liradan satışa sunuluyor.

Büyükşehirden Nazilli’de lokma hayrı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’de şehitler için lokma hayrı gerçekleştirdi. Nazilli Belediye Meydanı’na kurulan çadır önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar şehitlerimiz için dualar etti.

TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR

Nazilli Belediyesi, 3 nesildir genetik olarak geçiş yapan rahatsızlıklarından dolayı yürüyemeyen Güler ailesinin tüm ihtiyaçları karşıladı.

Nazilli’de SMA Yardımlaşma ekibi hızla büyüyor

Nazilli’de Gönül Dostları ve SMA Yardımlaşma ekibi düzenledikleri etkinlikte bir araya geldi.

Nazilli'de dikkat çeken kuyruk!

Nazilli Yeşil Mahalle’de yeni açılan bir markette açılışa özel indirimli toz şeker satılacağını duyan vatandaşlar, işletme önünde sabah saatlerinde uzun kuyruklar oluşturdu.

Güzelköy istedi Büyükşehir yaptı

Nazilli’ye bağlı Güzelköy Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklar için yenilenen park ve oyun alanı hizmete girdi.

Gazi Köroğlu, Nazilli'de sonsuzluğa uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden gazi Ali İhsan Köroğlu (70), düzenlenen askeri törenle sonsuzluğa uğurlandı.

Civlez ailesinin mutlu günü

Nazilli Belediye Başkan Vekili İsmail Civlez ve Duygu Civlez’in oğulları Can, erkekliğe ilk adımı attı.

Toplam 2499 haber.