Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI TOPLANDI

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, üyelerin sorun ve taleplerini hükümete aktardı.

Doğa Beach Nazilli'de hizmete giriyor

Nazilli'ye bağlı İsabeyli Mahallesi’nde yarın görkemli bir açılışla hizmete girecek olan bölgenin ilk ve tek havuz konseptli restoranı Doğa Beach'te hazırlıklar tamamlandı.

Nazilli'de aile hekimleri iş bıraktı

Nazilli’de aile hekimleri 2 günlük iş bırakma eylemine başladı. Perşembe ve cuma günü iş bırakan hekimler, Hürriyet Caddesi üzerindeki aile hekimleri hizmet binası önünde basın açıklaması yaptı.

Pirlibey’de şehitlikler yenilendi

Nazilli Belediyesi ekipleri, Pirlibey Mahallesi’nde şehitlik yenileme çalışmalarını tamamladı.

TÜED, Nazilli'de çelenk koyma töreni düzenledi

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Nazilli Şubesi tarafından 30 Haziran Emekliler Günü münasebetiyle İstasyon Meydanı’nda çelenk koyma programı gerçekleştirildi.

Karadut pazar tezgahlarını renklendirdi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde kurulan, bölgenin en büyük pazarı olarak bilinen Perşembe Pazarı’nda mucize etkisi yaratan karadut, alıcısına ulaşmak için kilosu 20 liradan satışa sunuluyor.

Büyükşehirden Nazilli’de lokma hayrı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’de şehitler için lokma hayrı gerçekleştirdi. Nazilli Belediye Meydanı’na kurulan çadır önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar şehitlerimiz için dualar etti.

TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR

Nazilli Belediyesi, 3 nesildir genetik olarak geçiş yapan rahatsızlıklarından dolayı yürüyemeyen Güler ailesinin tüm ihtiyaçları karşıladı.

Nazilli’de SMA Yardımlaşma ekibi hızla büyüyor

Nazilli’de Gönül Dostları ve SMA Yardımlaşma ekibi düzenledikleri etkinlikte bir araya geldi.

Nazilli'de dikkat çeken kuyruk!

Nazilli Yeşil Mahalle’de yeni açılan bir markette açılışa özel indirimli toz şeker satılacağını duyan vatandaşlar, işletme önünde sabah saatlerinde uzun kuyruklar oluşturdu.

Güzelköy istedi Büyükşehir yaptı

Nazilli’ye bağlı Güzelköy Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklar için yenilenen park ve oyun alanı hizmete girdi.

Gazi Köroğlu, Nazilli'de sonsuzluğa uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden gazi Ali İhsan Köroğlu (70), düzenlenen askeri törenle sonsuzluğa uğurlandı.

Civlez ailesinin mutlu günü

Nazilli Belediye Başkan Vekili İsmail Civlez ve Duygu Civlez’in oğulları Can, erkekliğe ilk adımı attı.

Nazilli'de ekmeğe zam geldi

Nazilli Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Tekin, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in “Liselerde ekmek üreteceğiz” açıklamasına tepki gösterdi. Tekin, uygulamanın rant kavgasına dönüşebileceğini savundu.

Nazilli Belediyesi ve Gazi Eğitim Kurumları arasında imzalar atıldı

Nazilli Belediyesi ile Gazi Eğitim Kurumları arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında Nazilli Belediyesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Özel Nazilli Gazi Kişisel Gelişim Kursu’ndan alınacak eğitimlerde liste fiyatı üstünden yüzde 20 indirim sağlanacak.

Nazilli'de Kur'an kursları başladı

Nazilli İlçe Müftüsü Selami Bayrakçı, çocukların Kur’an-ı Kerim ve dini bilgiler öğrendiği Yaz Kur’an kurslarının 27 Haziran 2022 Pazartesi günü itibarı ile başladığını açıkladı.

Nazilli’de öğretmenler proje danışmanlığı eğitiminde buluştu

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, ‘Öğretmenler için proje danışmanlığı’ eğitimi gerçekleştirildi.

ADÜ’lü öğrenciler albinizmli bireylerin sesi oldu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Sosyal Hizmet Bölümü Öğrencileri Alican Ağtaş, Birkan Günel ve İbrahim Halil Dinçarslan, nadir hastalıklar grubu içerisinde yer alan albinizmli bireyler üzerine bir proje gerçekleştirerek, farkındalık oluşturdu.

Nazilli'de insanlık dışı hareket

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri personeli çöpe atılan minik kediyi kurtararak hayata döndürdü.

Toplam 2588 haber.