Etiketler

Nazilli'de feci kaza: 1 yaralı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir otomobille bir motosikletin karıştığı kazada 1 kişi yaralandı. Yaralı sürücü sağlık ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Nazilli protokolü NDH’de bayramlaştı

Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve protokol üyeleri, Nazilli Devlet Hastanesi’ne (NDH) giderek hastane yöneticileri, çalışanlar ve hastaların bayramını kutladı.

NDH’de yönetim, personelle bayramlaştı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Devlet Hastanesi yönetimi, servislerde görevli sağlık personellerinin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

NDH'de 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

Nazilli Devlet Hastanesinde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı. 

Esat Ülkü, Nazilli’de anıldı

Aydın Tabip Odası Başkanlığı görevini sürdürürken yakalandığı Covid-19’a yenilerek hayatını kaybeden Esat Ülkü, 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında, başhekimlik de yaptığı Nazilli Devlet Hastanesi’nde anıldı.

İşsizlik bunalımı intihara sürükledi

Nazilli'de işsiz olduğu iddia edilen bir şahıs, evinin balkonundan atlayarak intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralı halde Nazilli Devlet Hastanesine kaldırılan şahıs, daha sonra Aydın Devlet Hastanesine sevk edildi.  

Yaşlı adam motosiklet kazasında can verdi

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti. 

NDH’ye 2. seviye yoğun bakım ünitesi

Nazilli Devlet Hastanesi’nde (NDH) hayırseverlerin desteği ile 2. seviye yoğun bakım ünitesinin inşaatına başlandı.  

Organlarıyla can oldu

Nazilli Devlet Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşen Osman Erdem’in (51) nakle uygun bulunan karaciğeri ve böbrekleri, organ nakli bekleyen 3 kişiye umut oldu.