Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli Belediyesi Haberleri

Tenispark’ta çevre düzenleme çalışmaları başladı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İsabeyli Mahallesi’nde bulunan Tenispark çevresinde düzenleme, bordür ve taş döşeme çalışmalarına başladı.

Dallıca’da yollar yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca Mahallesi’nde doğalgaz altyapısı geçen ve bozulma meydana gelen yolların tamamında bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına başladı.

Yellice’de çalışmalar tamamlandı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yellice Mahallesi’nde başlatılan sosyal alan yenileme çalışmaları tamamlandı. 

Nazilli Belediyesi personeline ‘kurum içi iletişim’ semineri verildi

Nazilli Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) tarafından Nazilli Belediyesi personellerine ‘Temel İletişim, Kişisel Gelişim ve Kurum İçi İletişim’ konulu seminer verildi. 

Adnan Menderes vefatının 61. yılında dualarla anıldı

Nazilli Belediyesi tarafından Merhum Başbakan Adnan Menderes’in vefatının 61. yıl dönümü dolayısıyla program düzenlendi.

Nazilli Belediyesi ahileri unutmadı

Nazilli Belediyesi ve Nazilli Kent Konseyi, 13-19 Eylül Ahilik Haftası dolayısıyla Osmanlı Çeşmesi önünde vatandaşlara helva-şerbet ikram etti. 

Nazilli bir ilki daha yaşadı

Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ile Adnan Menderes Üniversitesi tarafından düzenlenen, 52 konuşmacının katıldığı ve 3 gün süren “Kurtuluşun 100. Yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu” genel değerlendirmelerin yapılmasının ardından sona erdi.

Nazilli'de okul yolu yenileniyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Hasköy Mahallesi’nde okul yolu olarak kullanılan ancak deforme olmuş eski ve kullanılamaz durumdaki yolu baştan sona yenilemek için çalışma başlattı.

Nazilli’de kamulaştırılan yapılar yıkılarak imar yolları açılıyor

Nazilli’de yasal süreçleri tamamlanan taşınmazların yıkımları devam ediyor. Yeşil Mahalle 1859 sokakta yarım kalan yolların içindeki kamulaştırılması tamamlanmış iki adet binanın yıkımı Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipler tarafından gerçekleştirildi.

Şimşelli Mahallesinde hayati önem taşıyan yollar yenileniyor

Şimşelli Mahallesi ile Aşağı ve Yukarı Örencik Mahalleleri arasındaki 3 km lik bağlantı yolunun 1 km lik kısmında başlatılan yenileme çalışması için parke taşı desteği Nazilli Belediyesi’nden.

Nazilli’de deforme olan iyi su boruları yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Su Arıza Servisi tarafından Pınarbaşı Mahallesi 15 sokak Hasköy mevkiinde bulunan 50-60 yıllık iyi su boruları yenileniyor.

Nazilli Belediyesi'nden Yangın bölgesine anında destek

Nazilli’ye bağlı Uzunçam ve Esenköy Mahallelerinde, zeytinlik alanda saat 16.30 sıralarında çıkan yangına müdahaleler devam ediyor.

Dereağzı Mahallesi’nde çok amaçlı sosyal alan zemini yenilendi

Nazilli Belediyesi ekipleri, Dereağzı Mahallesi’nde çok amaçlı sosyal alan düzenleme çalışmalarını tamamladı.

Nazilli Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Nazilli Belediyesi’nin temmuz ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısında 5 gündem maddesi görüşüldü.

Nazilli Belediyesi Kırcaklı’da çalışmalara başladı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Kırcaklı Mahallesi’nde muhtarlık binası, sağlık ocağı ve sosyal alan olarak kullanılan binada tadilat çalışmaları gerçekleştiriyor.

Yellice Mahallesi’nde vatandaşların talepleri yerine getiriliyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Yellice Mahallesi’nde vatandaşların aktif olarak kullandığı sosyal alanda yenileme çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi, Temmuz ayı meclisi toplanıyor

Nazilli Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereğince 2022 yılı Temmuz ayı olağan meclis toplantısı 5 Temmuz 2022 Salı günü saat 15.00’da Nazilli Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda aşağıda yazılı bulunan gündem dahilinde toplanacak.

Pirlibey’de şehitlikler yenilendi

Nazilli Belediyesi ekipleri, Pirlibey Mahallesi’nde şehitlik yenileme çalışmalarını tamamladı.

TRT YAPIMCISINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR

Nazilli Belediyesi, 3 nesildir genetik olarak geçiş yapan rahatsızlıklarından dolayı yürüyemeyen Güler ailesinin tüm ihtiyaçları karşıladı.

Nazilli Belediyesi ve Gazi Eğitim Kurumları arasında imzalar atıldı

Nazilli Belediyesi ile Gazi Eğitim Kurumları arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında Nazilli Belediyesi çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına Özel Nazilli Gazi Kişisel Gelişim Kursu’ndan alınacak eğitimlerde liste fiyatı üstünden yüzde 20 indirim sağlanacak.

Nazilli'de insanlık dışı hareket

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri personeli çöpe atılan minik kediyi kurtararak hayata döndürdü.

Kozdere Meydanı yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kozdere Mahallesi’ndeki yaklaşık bin metrekare alanda meydan düzenleme ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi, afet bölgelerinde yaraları sarıyor

Nazilli Belediyesi tarafından, ilçe genelinde selin neden olduğu hasarı gidermek için merkezden kırsala tüm afet noktalarında eş zamanlı çalışma başlatıldı.

Nazilli Belediyesinden yangın bölgesine destek

Önceki gün akşam saatlerinde Marmaris'te çıkan yangına müdahale sürüyor.

Nazilli’de kurban kesim fiyatları açıklandı

Nazilli Belediyesi Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde hazırlıklara başladı. Kurbanlıklarını mezbahada kestirmek isteyen vatandaşlar için ise büyükbaş ve küçükbaş kesim fiyatları belli oldu.

Nazilli Belediyesi personellerine yabancı dil fırsatı

Nazilli Belediyesi ile The House of English arasında protokol imzalandı.

Nazilli'de Süleyman Demirel anıldı

Nazilli Belediyesi tarafından, 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in ölümünün 7’nci yıldönümünde Belediye Meydanı’nda 5 bin kişilik tavuklu pilav hayrı yaptı.

Öğrencinin imdadına Başkan Özcan yetişti

Nazilli Belediyesi ekipleri, Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)’na girecek olan adaylara 7 farklı okulda su, meyve suyu ve kek dağıttı.

Nazilli’de Pınarbaşı Mahallesi’ne sumatik kuruldu

Nazilli Belediyesi, Pınarbaşı Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine muhtarlık binası önüne 3 tonluk sumatik yerleştirdi.

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN SELE EŞ ZAMANLI MÜDAHALE

Nazilli Belediyesi ekipleri yoğun yağışın etkili olduğu; Kızıldere, Bağcıllı, Arslanlı, Bekirler, Bayındır, Sailer, Kardeşköy ve Karahallı mahallelerinde dere taşkınları ve kapanan yollara eş zamanlı olarak müdahale etti.