Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli Belediyesi’nden Zafer’de yol atağı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin gelişen ve büyüyen noktalarından biri olan Zafer Mahallesi 1730 Sokak ve çevresinde yer alan 6 farklı bağlantı noktasında yürüttüğü yol yapım çalışmalarında sona geldi.

Nazilli Belediyesi Bozyurt’a yatırımlarını sürdürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri Bozyurt Mahallesi’nde yeni yol yapım, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Nazilli’de çöp konteynerleri bir bir dezenfekte ediliyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında çöp konteynerleri ve rögarları ilaçlayarak dezenfekte etti.

Nazilli Belediyesi, yağmur taşkınlarına karşı önlemlerini sürdürüyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Pınarbaşı Mahallesi Topandağ mevkiinde geçtiğimiz hafta başlatılan dere yatağı ıslah çalışmalarını tamamladı.

Nazillili vatandaşların yüzü gülecek

Nazilli Belediyesi ile Tapu Sicil Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında; emlak beyanları dijital ortamda erişime açılarak işlemler hızlı ve etkin bir şekilde yapılabilecek.

Nazilli Belediyesi’nin atla terapi eğitimleri devam ediyor

Nazilli Belediyesi tarafından otistik ve down sendromlu çocuklara yönelik Şafaklar At Çiftliği’nde verilen atla terapi eğitimleri devam ediyor.

Yiğit ve Umut erkekliğe ilk adımını attı

Nazilli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şahsettin Polat'ın çocukları Yiğit ile Umut, düzenlenen muhteşem bir sünnet organizasyonuyla erkekliğe ilk adımlarını attı. Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren sünnet düğünü, Aydın’da güne damgasını vurdu.

Nazilli Belediyesi, merhum Başbakan Menderes’i andı

Merhum Başbakan Adnan Menderes, vefatının 60. yıl dönümünde Nazilli Belediyesi tarafından anıldı.

Serginin geliri sel ve yangın mağdurlarına gidecek

Nazilli Belediyesi ve Ege Sanat Birliği Sanatçıları iş birliğiyle, ‘Tuvale Düşen Ateş’ resim sergisi açıldı. Sergiden elde edilecek gelir, sel ve yangın mağdurlarına gidecek.

Başkan Özcan, mahalle muhtarları ile buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, mahalle muhtarları ile kentin sorunları ve hayata geçirilecek projelere ilişkin istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Nazilli’de parklar kışa hazırlanıyor

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Sümer Mahallesi Hürriyet Caddesi üzeri ve Organize Sanayi Bölgesi orta refüjler ile Rauf Denktaş Parkı ve Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda eş zamanlı olarak budama, ot biçme ve temizlik çalışmalarına başladı.

Ocaklı’da çalışmalar başladı

Nazilli Belediyesi ekipleri Ocaklı Mahallesi Mersin Kırı mevkiinde yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışıyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından yapımı tamamlanan 18 adet dükkânın çevresine yaklaşık bin 500 metrekare kaldırım parke taşı döşemesi yaptı.

Muhtar Uçar, “30 yıldır yapılmayan yapıldı”

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Dallıca Mahallesi Eğrek mevkiinde yürütülen taş döşeme, meydan ve park yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

NAZGEM’in başarılı öğrencilerini Özcan onurlandırdı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, üniversite ve LGS sınavında başarılı olan Nazilli Belediyesi Gençlik, Eğitim, Dayanışma ve Sosyal Etkinlik Merkezi (NAZGEM) öğrencileri ile buluştu. Özcan, öğrencileri başarılarından dolayı kutlarken hediye ile ödüllendirdi.

Zafer Mahallesi’nde yatırımlar sürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri; Zafer Mahallesi’nde yürüttüğü çalışmalar kapsamında 1721 ve 1730 Sokak’ta yol açma ve bordür döşeme faaliyetlerine başladı.

Zafer Mahallesi’nde yeni yollar açılıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zafer Mahallesi 1717 Sokak’ın doğu ve batısında kalan yaklaşık 2 bin 400 metrekare alanda yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi’nden özel çocukların eğitimine destek

Nazilli Belediyesi’ne bağlı ekipler, engelli öğrencilerin velileri için Güzelköy Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda bekleme odası yapım çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi’nden 1.5 milyonluk gelir getiren ihale

Nazilli Belediyesi, tekstil ve giysi atıklarının toplanması ve değerlendirilmesi işini ihale ederek 3 yıllığına yaklaşık 1.5 milyon liralık gelir sağladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün girişimi ile bugüne kadar hiç yapılmayan ihale gerçekleştirilirken, elde edilen gelirin araç parkurunu genişletmek için kullanılacağı öğrenildi.

Bozyurt’ta yatırım atağı sürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Bozyurt Mahallesi’nde yol yapım ve 3 farklı noktada istinat duvarı ile güçlendirme çalışmalarını tamamlayarak 4. bölgede faaliyetlerine başladı.

Cumhuriyet Mahallesi şantiyeye döndü

Nazilli Belediyesi ekipleri, alt yapı çalışmaları tamamlanan Cumhuriyet Mahallesi 173/1, 228, 173 ve 280 sokakta yol yapım, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Karahallı’da çalışmalar devam ediyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Karahallı Mahallesi’nde belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Finanskamp 2021, Nazilli Belediyesi’nin ana sponsorluğunda başladı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) tarafından 2.’si düzenlenen, Nazilli Belediyesi’nin ana sponsor olduğu ve 15 gün sürecek olan Finanskamp 2021 etkinlikleri, ADÜ Didim Meslek Yüksekokulunda başladı.

Nazilli Belediyesi’nden karayollarına tam destek

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerinin devlet karayolu üzerinde yaptığı çalışmalara destek verdi.

Muhtar Kaner’in düğün cemiyetine Başkan Özcan damgası

Pirlibey Mahalle Muhtarı Mustafa Kaner’in oğlu Oğuzhan’ın düğünü için düzenlenen yemekli mevlüt cemiyetine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başta olmak üzere mahalle muhtarları ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı. Muhtar Kaner’in yoğun ilgi gören mevlüt cemiyetinde Başkan Özcan ver beraberinde gelen heyet harmandalı ile büyük beğeni topladı.

Nazilli, Türk Bayrakları ile donatıldı

Nazilli Belediyesi ekipleri, Malazgirt Zaferi'nin 950'nci ve Büyük Taarruz'un 99'uncu yıl dönümleri nedeniyle ilçeyi Türk bayrakları ile donattı.

Nazilli Belediyesi’nden 5 bin kişiye aşure hayrı

Nazilli Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara 5 bin kişilik aşure ikram etti.

Başkan Özcan, Ocaklı’da sondaj çalışmalarını başlattı

Nazilli Belediyesi ekipleri, Arslanlı Mahallesi’nin ardından Ocaklı’da çiftçilerin sulama suyu ihtiyacını karşılamak için sondaj çalışmalarına başladı.

Bağcıllı’da selin yaraları sarılıyor

Merkezden kırsala tüm noktalara hizmet götürmeye devam eden Nazilli Belediyesi, Bağcıllı Mahallesi’nde selin neden olduğu hasarı gidermek için çalışmalara devam ediyor.

Başkan Özcan, verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor

Nazilli Belediyesi ekipleri Bozyurt Mahallesi’nde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile istinat duvarı ile güçlendirme faaliyetlerine başladı.