Etiketler

CHP'li Bülbül, '700 dekar alan hangi yandaşa satılacak?'

CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, Didim’deki Manastır Koyu olarak bilinen ve özelleştirme kapsamında olan mevkideki 700 dekar alanla ilgili, “Bu defa kime peşkeş çekeceksiniz?” diyerek tepki gösterdi. Konuyu Meclis’e de taşıyan Bülbül, “Bu kararlar hukuka şeklen bile uygun değil. Ama daha da önemlisi bu kararların kim için ve ne için alındığıdır.” dedi.

Başkan Atabay: 'Sevgi varsa engel yoktur'

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Didim ve Yöresi Engelliler Derneği tarafından etkinlik düzenlendi.

Aydın'da motosiklet kazası; 1 ölü

Didim’de sokağa çıkma kısıtlamasında polisten kaçarken kaza yapan motosiklette yolcu olarak bulunan 23 yaşındaki genç yaşamını yitirdi.

Güneşi gören kendini sokağa attı

Didim’de kısıtlı sokağa çıkma yasağının ardından güneşi gören Didimliler kendini sokağa attı. Şehir merkezi ile Yalı Caddesi, güzel havayı değerlendirmek isteyenlerin tercihi oldu.

Aydın BŞB, okulları yüz yüze eğitime hazırlıyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi 1 Mart'ta başlaması planlanan yüz yüze eğitim öncesi okullarda dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor.

CHP’li Bülbül meslek örgütlerinin sorunlarını dinledi

CHP Aydın Milletvekili ve Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Av. Süleyman Bülbül, Didim ziyareti kapsamında meslek örgütleriyle buluştu. Bülbül ziyaretlerde sorunları not aldı.

CHP’li Bülbül: 'Millet İttifakı iktidara yakın'

CHP Aydın Milletvekili ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Av. Süleyman Bülbül, Didim’de ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerde konuşan Bülbül, Millet İttifakı olarak iktidara yakın olduklarını söyledi. Önce ilçe teşkilatını ve belediyeyi ziyaret eden Bülbül, ardından ittifak ortakları İYİ Parti’yi ziyaret etti. Bülbül, Millet İttifakı’nın uzlaşı içerisinde yürüdüğünü kaydederek, 2023’ten önce yapılacak baskın seçimle Millet İttifakı’nın iktidara geleceğini ifade etti.

Parataekwondo Milli Takımı Aydın’da

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Paralimpik Oyunları 10. Dönem Hazırlık Kampı için Aydın’a gelen Parataekwondo Milli Takımı’nı çiçeklerle karşıladı.

ASKİ çalışıyor Aydın’ın altyapısı yenileniyor

Aydın’ın altyapısını kalıcı hizmetlerle yenileyen ASKİ; yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon hattı yapım çalışmalarında hız kesmiyor.

ADÜ ile Kent A.Ş arasında iş birliği protokolü

Adnan Menderes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ADÜSEM) ile İzmir Karşıyaka Belediyesinin iştiraki Kent A.Ş. arasında, personele yönelik mesleki eğitimlerin düzenlenmesi adına iş birliği protokolü imzalandı. İş birliği kapsamında ADÜ Didim MYO’da görevli akademisyenler tarafından eğitimler verilecek.

AK Partili Yavuz, sentetik sahayı inceleyip yeni müjdeler verdi

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Didim'de sentetik sahanın son durumunu inceledi. Bitme aşamasına gelen sentetik sahanın ardından Didim’e yatırımlara devam edeceklerini belirten Yavuz, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi projelerini de hayata geçireceklerini belirtti.